HOME | PRIHLÁSENIE:   Meno:     Heslo:    Prihlásiť

Váš nákupný košík je prázdny

Obchodné informácie

Jozef Bodnár Akad.arch. BODNAR, Lesná 25, 040 01 Košice, IČO: 17159440, IČ DPH: 1020624022. Ev. živnosti: 3017/2001. Obchodný obsah a celkový design www stránky www. ekoprodukty.sk podlieha obchodnému a autorskému zákonu. Akékoľvek používanie obsahu, alebo jeho časti, je možné len s písomným súhlasom majiteľa.

1. ZÁVÄZKY PREDÁVAJÚCEHO

 

 • dodať množstvo a správny druh tovaru podľa objednávky v dohodnutej cene
 • adekvátne zabaliť tovar a odoslať tovar v dohodnutej lehote
 • vystaviť a priložiť daňový doklad


Predávajúci sa zaväzuje, že všetky informácie ktoré nám poskytnete na objednávkovom formulári, slúžia výlučne pre potrebu poskytnutia konkrétnej služby a nebudú ďalej poskytované tretím osobám ani inak komerčne využívané

2. VLASTNÍCTVO, KÚPA a DODANIE TOVARU

 

 • Do vlastníctva kupujúceho kúpený tovar prechádza až zaplatením tovaru.
 • Kupujúci potvrdzuje, že si tovar vybral v súlade s ponukou v online obchode ekoprodukty.sk.
 • Predávajúci sa zaväzuje dodať tovar kupujúcemu do 48 hodín od zaplatenia objednávky, ak nie je dohodnuté inak. Kupujúci sa zaväzuje tovar uhradiť včas a to buď pred expediciou na faktúru alebo pri preberaní tovaru v hotovosti. Ak objednávka tovaru je nižšia ako 1 500 Sk s DPH predávajúci účtuje poplatok za poštovné podľa zvoleného spôsobu doručenia. Nad 1500 Sk s DPH je doručenie zadarmo.
 • Kupujúci prehlasuje, že s podmienkami kúpy je oboznámený, sú pre neho zrozumiteľné a tieto podmienky sa zaväzuje dodržiavať. Predávajúci si vyhradzuje právo na nedodanie tovaru pokiaľ momentálne nie je skladom, avšak musí kupujúceho s tým oboznámiť čo najskôr po objednaní tovaru. Len ten tovar sa expeduje, ktorý má dobu minimálnej trvanlivosti väčšiu ako 15 dní. Prepravu predmetu kúpy zabezpečí predávajúci prostredníctvom zmluvného prepravcu, poštou, vlastnou prepravou alebo podľa dohody so zákazníkom. Dodacia lehota sa končí odovzdaním tovaru na prepravu.

 

3. PREDÁVAJÚCI NENESIE ZODPOVEDNOSŤ:

 

 • za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené prepravcom
 • poškodenie zásielky zavinené poštou, resp. expresnou zásielkovou službou
 • prípadné nedodanie tovaru, ku ktorému došlo vinou výrobcu (dodávateľa) v dôsledku akéhokoľvek obmedzenia prípadne zrušenia distribučných práv alebo iných nepredvídateľných prekážok.

 

4. REKLAMÁCIE a ZÁRUKA


Predávajúci nie je zodpovedný, za prípadné škody spôsobené externým dopravcom s výnimkou dovozu tovaru našimi pracovníkmi. Ak sa jednoznačne a hodnoverne preukáže, že dodaný tovar bol vyexpedovaný v zlej kvalite, kupujúci má právo na jeho bezplatnú výmenu za tovar v rovnakej hodnote. Pričom však kupujúci znáša náklady na dopravu na miesto expedície pokazeného tovaru. Predávajúci nevracia kupujúcemu cenu za prvú prepravu. Predávajúci neručí za závady spôsobené zmluvným prepravcom. Na každý predávaný tovar, sa vzťahuje zákonná záručná doba, pokiaľ pri tovare nie je uvedené inak.

 

5. ZRUŠENIE ZMLUVY


Predávajúci má právo odstúpiť od dodávky tovaru v prípadoch, ak:

 • kupujúci pre účely kúpy tovaru predloží neplatné, prípadne akýmkoľvek spôsobom sfalšované doklady,
 • kupujúci neprevezme z dôvodov spočívajúcich na jeho strane tovar v riadne avizovanom termíne.


Kupujúci má právo odstúpiť od prevzatia tovaru, len ak predávajúci nesplnil podmienky dodania tovaru. Odstúpenie od prevzatia tovaru bude akceptované len v písomnej forme. Ak kupujúci odstúpi od prevzatia tovaru z akýchkoľvek iných dôvodov, je povinný zaplatiť predávajúcemu všetky náklady na prepravu spojené s danou objednávkou a zmluvnú pokutu 500 Sk. Účinky odstúpenia nastanú dňom doručenia. Ak sa písomné oznámenie o odstúpení nepodarilo doručiť, má sa za doručené, ak bolo zasielané na poslednú známu adresu kupujúceho a nebolo kupujúcim v odbernej lehote prevzaté.

6. VŠEOBECNÉ A ZÁVEREČNÉ USTANOVENIA

 

 • a/. Pokiaľ nie je uvedené v tejto zmluve inak, všetky právne vzťahy sa riadia ustanoveniami Občianskeho zákonníka.
 • b/. Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny ceny, na základe ktorej si kupujúci tovar vybral ak zmena ceny nastane v čase objednania tovaru kupujúcim. Zmena ceny v tomto prípade sa rieši dohodou obidvoch strán.
 • c/. Akékoľvek zmeny a doplnky sú možné len písomne vzájomnou dohodou zmluvných strán.
 • d/. Obchodné podmienky nadobúdajú platnosť dňom zaplatenia tovaru kupujúcim.www.ekoprodukty.sk

Aktuality

02.03. 2011

Ochutnávka talianskych vín Bodnár - Giro d´Italia 2.3.2011 vo Vínotéke Cabinet, Košice.

Ochutnávali sme 15 druhov vín. Prešli sme oblasti Oltrepo Pavese v Lombardii krásnym Pinot Nerom vo vinifikácii ako biele, ružové, červené a biele Spumante brut.. Vyvrcholením bolo sladké Moscato. Všetky vína od Giulia Fiambertiho. Velmi prijemné vína na jar. Potom nasledovala oblasť Veneto kde sme ochutnali jarné Spumante Rosa di Sera extra dry od výrobcu Cantina Bartolomeo Breganze.

Východnú časť stredného Talianska reprezentovalo nádherné biele víno Passerina 2010 od Velenosi. Z vinárstava Velenosi s.r.l. sme ešte prechutnali zvláštne a chuťou netradičné vína suché červené víno Lacrima Superiore a Visciole Selezione ? sladké víno s višňovým muštom. Oblasť Toskánska krásne pripomenuli červené bohaté vína z Poderi del Paradiso a to Chianti Colli Senesi Riserva - Sangiovese s bohatými tanínmi, Bottaccio- príjemne vyrovnané Sangiovese , Supertuscany - Silicum a Paterno II ako špička na záver. Medzi červené vína som zaradil aj trochu južanských ovocných chutí z Puglie a to ľahké Negroamaro a lahodne mäkké Primitivo-Merlot Tarantino obidve od vinárstva Matané- Empson. Celým priebehom ochutnávky sa premietali na stenu a obrazovke náladovky z talianskych miest, vinárstiev a gastro ochutnávok. Rozdali sme ceny z losovania tri fľaše vína a dve kravaty od firmy Empson. Po skončení dvojhodinovej ochutnávky nasledovalo voľné popíjanie a zábava. Teším sa na ďaľšiu ochutnávku niekedy v lete na ulici v Košiciach pred vínotékou.


10.12. 2009

Naša firma v spolupráci s obchodným zástupcom milánskej firmy EMPSON Erikom Kleinom pripravili pre pozvaných 52 hostí výbornú ochutnávku talianskych vín v hoteli Yasmin v Košiciach.
Predstavili sme vína z oblastí - Piedmont, Veneto, Friulli, Toskánsko, Marché a Púglia..
Zvolili sme vína tak aby mepresiahli cenu 16 Eur v maloobchodnej cene. Z bielych vín boli ochutnávané Vernaccia, Pinot Grigio, Sauvignon Blanc a Pecorino, Arneis Langhe.Uvítací drink Vespaiolo frizzante. Z červených vín sme predstavili, Dolcetto, Barbera Ciabot Camerano, Nebbiolo, Tellus, Monte Antico Supertuscan, Monte Antico Supremus, Chianti Classico Toscolo, Negroamaro a Primitivo di Manduria. Niektoré už si možete objednať z našej www stránky. Súčasťou ochutnávania vína bolo aj občerstvenie - fenikel, špičkové ručne vyrábané tyčinky Bibanesi, saláma Sopresa, tri druhy syra, - Parmegiano Reggiano, Asiago a Pecorino.


01.10. 2009

V našej ponuke nájdete už aj vyni- kajúce cestoviny z tvrdej pše- nice špičkovej značky FUSCO


01.09. 2009

AKCIA - Oznam pre odberateľov, Zelené olivy GIGANT 3100g/2000g - 10% zľava na kartón olív. 1 Kartón = 4 fľaše x 3100/2000g. Cena po zľave á 581,60 Sk bez DPH. Akcia platí do konca roka!


01.06. 2009

Ako si vybrať olivový olej? Prečítajte si zaujímavý rozhovor s Jozefom Bodnárom uverejnený v časopise IN STORE. Čítať článok

Obľúbené

Naše najpredávanejšie produkty:

 

Prosecco Spumante Extra Dry / Strieborna...

Extra suché, extra chutné, vhodné ako výborný aper... 13,- € viac

 

Fettuccine hubové Antica Pasta...

Domáce vaječné hubové cestoviny zo Semoly z tvrdej... 2.94,- € viac

 

Olivový olej BIO Extra Vergine Terre Nos...

Vysokokvalitný extrapanenský olivový olej vhodný p... 13.5,- € viac

 

Brunello di Montalcino D.O.C.G. ...

Najznámejšie víno Talianska. Vhodné k uskladneniu.... 65,- € viac

 

Querciantica Vino e Visciole...

Víno červené sladké odroda Lacrima d´Morro, Montep... 12,- € viac

Doprava zadarmo!

POPUP TEXT