HOME | PRIHLÁSENIE:   Meno:     Heslo:    Prihlásiť

Váš nákupný košík je prázdny

Vitajte

Naša spoločnosť sa zaoberá dovozom a predajom celosvetovo uznávaných veľmi kvalitných talianskych vín a gastronomických produktov od malých, stredných a BIO výrobcov. Talianske vína, extra vergine olivové oleje, obrovské zelené a čierne olivy, artičoky, sušené paradajky, morské šaláty, domáce cestoviny a mnohé ďalšie gurmánske produkty a delikatesy aj v BIO kvalite dodávame pre vinotéky, BIO predajne, reštaurácie, malé obchody a malospotrebiteľov po celom Slovensku. Pre firmy realizujeme ochutnávky talianskych vín a špecialít. Želáme Vám príjemné nakupovanie v našom internetovom obchode.

Tím ekoprodukty.sk

Novinky v našom eshope

Olivový olej BIO Extra Vergine IL CAVALLINO 5 L
98,- €

NOVELLO 2022
10,- €

Toskánska paštéta z mäsa diviaka s olivovým olejom - Crostino z diviaka - 180g
8,- €

Chianti Colli Senesi D.O.C.G.,
10,- €

Montepulciano d´Abruzzo DOC
9,50 €

KNIHA VIDMO
15,- €

Kapary zelené kvety - 580ml
10,- €

Sušené paradajky plnené tuniakom v olejovom náleve - 580g
9,- €

Sušené paradajky plnené ančovičkou v olejovom náleve - 580g
9,- €

Sušené paradajky v olejovom náleve - 1062g
12,- €

Žite zdravšie s ekoproduktami

Moderné je byť zdravý! - Čoraz viac ľudí sa v súčasnosti zamýšľa nad vlastným zdravím a zodpovednosťou zaň. Jedna vec je prevencia, druhá liečenie už získaných chorôb. V oboch prípadoch je odpoveďou zdravý spôsob života a zdravá strava, ktorá hrá v živote človeka čoraz významnejšiu úlohu. Jedlom sa totiž máme posilňovať, nie otravovať. Trendom na ceste za vlastným zdravím sú ekoprodukty, o ktorých sa hovorí ako o potravinách pre inteligentných ľudí. Len hlupák by totiž jedol niečo, čo mu škodí. Ekoprodukty si víťazne razia cestu vpred.

Aktuality

02.03. 2011

Ochutnávka talianskych vín Bodnár - Giro d´Italia 2.3.2011 vo Vínotéke Cabinet, Košice.

Ochutnávali sme 15 druhov vín. Prešli sme oblasti Oltrepo Pavese v Lombardii krásnym Pinot Nerom vo vinifikácii ako biele, ružové, červené a biele Spumante brut.. Vyvrcholením bolo sladké Moscato. Všetky vína od Giulia Fiambertiho. Velmi prijemné vína na jar. Potom nasledovala oblasť Veneto kde sme ochutnali jarné Spumante Rosa di Sera extra dry od výrobcu Cantina Bartolomeo Breganze.

Východnú časť stredného Talianska reprezentovalo nádherné biele víno Passerina 2010 od Velenosi. Z vinárstava Velenosi s.r.l. sme ešte prechutnali zvláštne a chuťou netradičné vína suché červené víno Lacrima Superiore a Visciole Selezione ? sladké víno s višňovým muštom. Oblasť Toskánska krásne pripomenuli červené bohaté vína z Poderi del Paradiso a to Chianti Colli Senesi Riserva - Sangiovese s bohatými tanínmi, Bottaccio- príjemne vyrovnané Sangiovese , Supertuscany - Silicum a Paterno II ako špička na záver. Medzi červené vína som zaradil aj trochu južanských ovocných chutí z Puglie a to ľahké Negroamaro a lahodne mäkké Primitivo-Merlot Tarantino obidve od vinárstva Matané- Empson. Celým priebehom ochutnávky sa premietali na stenu a obrazovke náladovky z talianskych miest, vinárstiev a gastro ochutnávok. Rozdali sme ceny z losovania tri fľaše vína a dve kravaty od firmy Empson. Po skončení dvojhodinovej ochutnávky nasledovalo voľné popíjanie a zábava. Teším sa na ďaľšiu ochutnávku niekedy v lete na ulici v Košiciach pred vínotékou.


10.12. 2009

Naša firma v spolupráci s obchodným zástupcom milánskej firmy EMPSON Erikom Kleinom pripravili pre pozvaných 52 hostí výbornú ochutnávku talianskych vín v hoteli Yasmin v Košiciach.
Predstavili sme vína z oblastí - Piedmont, Veneto, Friulli, Toskánsko, Marché a Púglia..
Zvolili sme vína tak aby mepresiahli cenu 16 Eur v maloobchodnej cene. Z bielych vín boli ochutnávané Vernaccia, Pinot Grigio, Sauvignon Blanc a Pecorino, Arneis Langhe.Uvítací drink Vespaiolo frizzante. Z červených vín sme predstavili, Dolcetto, Barbera Ciabot Camerano, Nebbiolo, Tellus, Monte Antico Supertuscan, Monte Antico Supremus, Chianti Classico Toscolo, Negroamaro a Primitivo di Manduria. Niektoré už si možete objednať z našej www stránky. Súčasťou ochutnávania vína bolo aj občerstvenie - fenikel, špičkové ručne vyrábané tyčinky Bibanesi, saláma Sopresa, tri druhy syra, - Parmegiano Reggiano, Asiago a Pecorino.


01.10. 2009

V našej ponuke nájdete už aj vyni- kajúce cestoviny z tvrdej pše- nice špičkovej značky FUSCO


01.09. 2009

AKCIA - Oznam pre odberateľov, Zelené olivy GIGANT 3100g/2000g - 10% zľava na kartón olív. 1 Kartón = 4 fľaše x 3100/2000g. Cena po zľave á 581,60 Sk bez DPH. Akcia platí do konca roka!


01.06. 2009

Ako si vybrať olivový olej? Prečítajte si zaujímavý rozhovor s Jozefom Bodnárom uverejnený v časopise IN STORE. Čítať článok

Obľúbené

Naše najpredávanejšie produkty:

 

Prosecco Spumante Extra Dry / Strieborna...

Extra suché, extra chutné, vhodné ako výborný aper... 13,- € viac

 

Fettuccine hubové Antica Pasta...

Domáce vaječné hubové cestoviny zo Semoly z tvrdej... 2.94,- € viac

 

Olivový olej BIO Extra Vergine Terre Nos...

Vysokokvalitný extrapanenský olivový olej vhodný p... 13.5,- € viac

 

Brunello di Montalcino D.O.C.G. ...

Najznámejšie víno Talianska. Vhodné k uskladneniu.... 65,- € viac

 

Querciantica Vino e Visciole...

Víno červené sladké odroda Lacrima d´Morro, Montep... 12,- € viac

Doprava zadarmo!

POPUP TEXT